ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ DARK METAL
Εφηβικό δωμάτιο DARK METAL. Το πρώτο μαύρο δωμάτιο των εφήβων της Cilek είναι πια γεγονός. Μαύρα έπιπλα, έντονη παρουσία χωρίς περιττούς εντυπωσιασμούς καλύπτει όλες τις ανάγκες ενός εφήβου με την άψογη και πολυτελή λειτουργικότητα του. Ένα δωμάτιο που θα το χαρεί μέχρι τα νεανικά του χρόνια.
Ένα δωμάτιο που δεν περνά απαρατήρητο. Ένα ιδιαίτερο πάντρεμα μεταλλικών μαύρων υλικών με ξύλινες και δερμάτινες επιφάνειες. Η γκρι όψη τσιμέντου στις επιφάνειες του ξύλου καθώς και τα δερμάτινα χερούλια αποπνέουν το ξεχωριστό, ανατρεπτικό στυλ κάθε επίπλου της σειράς. Η εργονομία και η λειτουργικότητα είναι πρωταρχικής σημασίας στην εταιρεία Cilek, αλλά επειδή αναφερόμαστε σε έπιπλα για παιδιά, που είναι οι πιο απαιτητικοί πελάτες, όλα προσαρμόζονται σύμφωνα με τις απαιτήσεις της σύγχρονης γενιάς με δυναμικές γραμμές επίπλων, θεματικά σχέδια και άψογο design.